מִי מַה מוּ

הי וברוכים הבאים! שמחה שקפצתם לביקור
 קודם כל, על מנת שלא תהינה אי הבנות, אסביר שכותרת הבלוג כמובן היתה צריכה להיות במירכאות. מקצועית אני לא. גם לא אתם. הרופא שלכם לא מקצועי, הפסיכולוגית שלכם לא מקצועית,הגננת בגן לא מקצועית. מה שכן, כולנו עושים כמיטב יכולתנו ברגע נתון, זה כן. 'אבל שניה', אתם קופצים, 'בטח שהרופא שלי מקצועי, הוא הלך הוא למד הוא יודע דברים, הוא יודע לאיזה רופא אחר להפנות אותי כשאני לא מרגישה טוב'. נכוווון, הוא יודע דברים שנכונים היום ומחר אולי יגלו שלא (במילא הכל וירוס). בגדול, אפשר לתמצת את ההתנהלות והאינטראקציה של המין האנושי כ"העיוור מוביל את העיוור". הבלוג הזה נולד בתקופה שבלוגים היו באופנה, בתקופה שהייתי אמא לילדים פיצים, המאבק היה אמיתי כמו שאומרים באנגלית. היום מעסיקים אותי נושאים פחות דחופים כמו מי קרא למי "קקי" שהעסיקו אותי אז.
 אני אמא לשלושה בנים שאין דברים כאלה. נשואה לבעלי הוטרינר שמוצא את ההומור שלי מצחיק, בגלל זה אני מחבבת אותו כל כך. יש לנו מרפאה וטרינרית, אנחנו עובדים יחד, מנכ"ל וסמנכ"ל, אתם תנחשו לבד מי זה מי.
 מה עוד? אני טבעונית, מכל מיני סיבות, אני אספר לכם פעם, מבטיחה לא להתיש.
יש לנו שלושה כלבים וחתול.
אני קוראת המון, לרוב באנגלית, כי עברית אני כבר יודעת.
חיפאית. זהו, נראה לי מספיק בנתיים, נעים מאוד.
לקבלת עידכוני פוסטים חדשים אפשר ורצוי אפילו להצטרף לעמוד הפייסבוק.
יפעת.
נ.ב. הבלוג הזה קם לתחיה. כלומר, יש כזה דבר ביאת המשיח. כלומר, פעם לפני שנים רבות בארץ רחוקה כתבתי פה מלא ואז קרו כל מיני דברים שגרמו לי להפסיק לכתוב פה מלא (שום דבר יוצא מגדר הרגיל, או אולי כן מאיפה אני יודעת מה הסטנדרטים שלכם ל'יוצא מגדר הרגיל'...) והנה עכשיו בא לי עודפאם. ואני, וגם אתם, בגיל שאנחנו יכולים לעשות מה שבא לנו.             
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...